NK LA 16 Nestkast gierzwaluw
Pre-order mogelijk. Leverbaar vanaf medio juni. Vraag nu vast je offerte aan.
De NK LA 16 is een extra ruime nestkast van 20 mm dik larikshout, speciaal ontworpen voor gierzwaluwen. Door het gebruik van duurzaam larikshout heeft de kast een aanzienlijk langere levensduur dan standaard nestkasten van vurenhout.
De nestkast is geschikt voor plaatsing aan gevels onder de dakgoten, dakranden of een overstek – de natuurlijke nestlocatie van de gierzwaluw.
Deze nestkast wordt daarnaast regelmatig gebruikt door de huismus. Dit vergroot de kans dat gierzwaluwen de kast ontdekken. Wanneer gierzwaluwen de nestplaats willen innemen, nemen zij de kast doorgaans over van de huismussen.
Bescherming tegen beschadiging
De invliegopening is voorzien van een houtbeton opzetstuk. Dit bemoeilijkt beschadiging of uitkrabben door grotere vogels, zoals halsbandparkieten. Dit verkleint de kans op het kraken van de nestkast aanzienlijk.
Praktisch en onderhoudsvriendelijk
De nestkast is eenvoudig te openen via de voorzijde door twee schroefhaken weg te draaien. Hierdoor kan de volledige voorkant naar voren worden geklapt, wat onderhoud en controle gemakkelijk maakt.
Klik hier voor meer informatie over onze gevelkasten en hier voor onze gevelkasten voor gierzwaluwen.

















